Elegant Avrupa

Elegant Avrupa
7 Gece
02,09,16,23,30 Ağustos&06,13,20 Eylül 2019
İzmir'den Direk Uçuş
Tur / Otel:
Elegant Avrupa
Tarih:
02,09,16,23,30 Ağustos&06,13,20 Eylül 2019
Süre:
7 Gece
Konsept:
Oda - Kahvaltı
Otel:
3*,4* oteller

1. GÜN     İZMİR - MİLANO

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 20:30'da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın özel seferi ile saat 23:00'da Milano'ya hareket, yerel saat ile 00:45'de Milano'ya varış ve otelinize transfer.

2. GÜN     MİLANO - SAN REMO - NİCE (PORTOFİNO)

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve panoramik Milano şehir turu için hareket. Avrupa'nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası vea paha biçilmez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya'nın  iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano'da ünlü  opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, bir çok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrası Nice'e hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Portofino Turu (50 €). Şarkılara ilhan kaynağı olmuş ve pastel renkli evleriyle yıllarca hiç bozulmamış yapısıyla sizleri büyüleyecek olan gezimiz sonrası San Remo'ya hareket. Dünyada müzik festivali ile ünlü San Remo, bir çok ünlünün adını duyurduğu bir yerleşim merkezi olarak hafızalara kazınıyor. Nice bölgesine hareket ve otelimize transfer.

3. GÜN  NİCE - (MEGA COTE D'AZUR)

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Cote d'Azur turu. (90 €). Monaco & Monte Carlo turumuzda, Cote d'Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyoruz. Saray bölgesinde Monaco Lisesi, 1. Albert Müzesi, Kraliyet ve Saray bahçeleri görüyoruz. Daha sonra Monte Carlo'ya geçiyoruz, ünlü casinosunu gezebilir veya son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında uğrayacağımız kayalar üzerine inşa edilmiş tarihi Eze Köyü'nde bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek üretim hakkında bilgi alıp bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ vb. alışverişi yapılabilir. Sonrasında  Fransa'nın en çok ziyaret edilen köylerinden, sanatçılara ve tasarımcılara ilham kaynağı olmuş, muhteşem manzarasıyla Saint Paul de Vence isimli orta çağ köyünün sanat galerileri ile ve lokal ürünler satan şık dükkanlarıyla dolu tariha daracık sokaklarını keşfedeceğiz. Tur bitimi otelinize transfer.

4. GÜN     NİCE - MARSİLYA

Kahvaltının ardından panoramik Nice şehir turu. Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor, eski Nice bölgesi ve Massena Meydanı ile sona eriyor sonrasında serbest zaman. Tur sonrası Marsilya'ya hareket. Varışımızın ardından panoramik Marsilya şehir turu. Şehir turumuzda; Antil Liman, belediye binası ve opera binası görülecek yerler arasındadir.

5. GÜN      MARSİLYA - ANNECY - CENEVRE

Kahvaltının ardından Annecy'e hareket, Annecy Turu "Alplerin Venedik"i olarak adlandırılan Annecy'de "Mavi Göl" olarak nitelenen Annecy Gölü ve gölün iki yakasında boylu boyunca uzanan şirin ve renkli evleri ile Annecy; Savoy Alplerinin eteğinde bizleri tüm güzelliği ile karşılıyor. Geçmişten bugüne kale, saray, mahkeme ve hapishane olarak kullanılan ve günümüzde müze olarak hizmet veren, 1132 yapımı  Palais de lisle Kalesini panoramik olarak görebilirsiniz. Ayrıca Avrupa'nın en temiz göl kenarında hatıralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kanallar üzerine kurulmuş Annecy şehir turumuz sonrasında Cenevre bölgesine transfer.

6. GÜN        CENEVRE - BERN - ALSACE

Kahvaltının ardından panoramik Cenevre turu. Turumuz esnasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Rousseau Adası, Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Lozan&Montrö&Chillon Şatosu turu (65 €). Şüphesiz ulusal tarihimizde çok önemli yeri olan Lozan, aynı zamanda orta çağın önemli piskoposluk merkezlerinden biri. Yine ulusal tarihimizden çok iyi bildiğimiz Montrö, kaleleri, tarihi binaları ve doğal güzelliklerinin yanında müzik dünyası için de önemli bir şehirdir.. Bir döneme damgasını vurmuş Smoke on the Water adlı şarkı Montrö'deki bir kumarhane yangının anlatır, ayrıca hayatının son döneminde çalışmalarını burada sürdürmüş olan Freddy Mercury'inde bir heykeli bulunur. Leman Gölü kıyısında bulunan Chillion kalaesi de panoramik olarak görüldükten sonra Bern'e hareket ediyor ve akşam yemeğimiz için serbest zaman alıyoruz. Bern molamızın ardından Alsace bölgesine hareket ve otelimize transfer.

7. GÜN       ALSACE         

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Fransa ve Almanya'nın gizli cenneti Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek Alsace Güzelleri (Strasbourg&Colmar&Freiburg) turu (90 €). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz Evi görülecek yerler arasındadır. Masal diyarı Colmar kentine varışımıza istinaden; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin  en ünlü bölgesi Petite Venise (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre bir çok lezzetli yiyecekler hem de bir çok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Almanya'nın güneşi en bol kenti Freiburg gezimizde, Almanya'nın en eski Üniversitelerinden biri olan Freiburg Üniversitesi, Dünya'nın en büyük üçüncü Katedrali, şehrin en önemli meydanlarından Münsterplatz, Gotik mimari ile yapılmış muazzam görkemli binaları, Eski Belediye binası, Pazar yeri ve Lonca binası panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize dönüş ve serbest zaman.

8. GÜN  ALSACE - ZÜRİH - COMO - MİLANO - İZMİR

Kahvaltının ardından Zürih'e hareket  ve panoramik Zürih şehir turu. İsviçre'nin ekonomik ve kültürel başkenti ve aynı zamanda ülkenin en büyük şehri olan Zürih turumuzda, Fraumünster Kilisesi, Grossmunster Kilisesi, İsviçre ulusal müzesi, Opera binası, Zürih Gölü, Saat Kulesi, eski lonca evleri, Zurich Altstadt (eski şehir) ve dünyaca ünlü mağazalarla çevrilmiş, hareketli ve renkli bir havası olan Bahnhofstrasse Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Luzern turu (30 €). Alsace yolumuzun üzerinde "Dört kanton gölü-Vierwaldtattersee² ya da kısaca Luzern Gölü olarak anılan fiyord gölünün kıyısına kurulu Luzern kentine uğruyoruz. Burada Chapelle köprüsü ve eski kent meydanını panoramik olarak gördükten sonra Hollywood ünlülerinden Avrupa zenginlerine, dünya jet sosyetesinin yazlık evlerine ev sahipliği yapan, lüks yaşamı ve doğal güzellikleri ile ünlü Como gölünde serbest zaman. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Pegasus Hava Yolları'nın özel seferi ile saat 01:30'da İzmir'e hareket. Yerel saat ile 04:45'de İzmir'e varış ve turumuzun sonu.

 

 

3* Oteller 2 ve 3 Kişilik Oda /K.başı Tek Kişilik Oda Farkı 3-12 Yaş Çocuk 0-2 Yaş Çocuk
31 Mayıs (Ramazan Bayramı)&07,14,21,28 Haziran&19,26 Temmuz&2,16,23,30 Ağustos&6 Eylül 2019 399 € 170 € 379 € 100 €
09 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı) 449 € 190 € 399 € 100 €

 

3*/4* Oteller 2 ve 3 Kişilik Oda/K.başı Tek Kişilik Oda Farkı  3-12 Yaş Çocuk 0-2 Yaş Çocuk
31 Mayıs 2019 bayram 549 € 250 € 499 € 100 €
7,14,21 Haziran&6,13,20 Eylül 2019 449 € 230 € 399 € 100 €
28 Haziran&19,26 Temmuz&2 Ağustos 2019 479 € 230 € 449 € 100 €
16,23,30 Ağustos 2019 499 € 230 € 479 € 100 €
9 Ağustos 2019 (bayram) 549 € 250 € 499 € 100 €

 

OTEL İSİMLERİ (Ve Benzeri)

Alsace*

3*Appart City Mulhouse

3* Ibis Styles Basel City

Cenevre*

3*Ibis Hotel Annemasse

4*Mercure Annemasse

Marsilya (Şehir Dışı)

3*Appart City Marseille

3* Ibis Brignoles Provence

Nice (Şehir Dışı)

3*Appart City Antibes

3*Hotel Le Thomas

Milano (Şehir Dışı)

3*B&B Hotel Monza 

4*Della Rotonda-Saronno

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

*Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile İzmir (ADB)-mİLANO (BGY)/Milano(BGY)-İzmir (ADB) ekonomi sınıfı uçak biletleri

*Havalimanı vergileri

*3*/4* otellerde oda/kahvaltı konaklamalar,

*Alan/otel/alan transferleri

*Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

*Milano, Nice, San Remo, Annecy, Marsilya, Cenevre, Bern, Zürih, Como, panoramik şehir turları

*Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

*Otel vergileri

*Turist şehir vergileri

*TURSAB zorunlu  mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

*Vize ücreti ve servis bedeli (120 €)

*Seyahat Sağlık Sigortası

*Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

*Yurtdışı çıkış harcı bedeli

*Müze ve ören yeri girişleri

*İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 €)

  • Elegant Avrupa
Tur / Otel :
*
Adınız Soyadınız :
*
Adresiniz :
Telefon Numaranız :
*
E-Posta Adresiniz :
Yetişkin Sayısı :
*
0-6 Yaş Çocuk Sayısı :
7-12 Yaş Çocuk Sayısı :
Notlar :
 

Hizmetlerimiz

Yaratıcı ekibimiz ile dijital platformlarda size özel stratejiler belirleyip akılcı çözümler sunmaktayız.
Rüzgar Dijital

Markalarımız

Her gün yeni bir marka Rüzgar Dijital'i tercih ediyor.
Rüzgar Dijital

Çalışmalarımız

Son yaptığımız çalışmalardan bazılarını inceleyebilirsiniz.
Rüzgar Dijital

Blog

Sizin için hazırlamış olduğumuz makalelere buradan ulaşabilirsiniz.
Rüzgar Dijital

MÜŞTERİ

SAĞLIK KURUMU

DOKTOR

WEB SİTESİ

SEO

SOSYAL MEDYA

" alt="Doğrulama Resmi" class="captcha" />
Güvenlik Kodu :
 
Havayolları