MSC Lirica ile Doğu Akdeniz


Gün Liman Varış Hareket
1 Kuşadası, Türkiye - 18:00
2 Denizde seyir -  
3 Hayfa, İsrail 06:00 19:00
4 Limasol, Güney Kıbrıs 07:00 16:00
5 Rodos, Yunanistan 10:00 18:00
6 Santorini, Yunanistan 08:00 18:00
7 Pire, Atina/Yunanistan 08:00 18:00
8 Kuşadası, Türkiye 09:00  

 

Müsaitlik ve  detaylı fiyat bilgisi için acentamızla irtibata geçebilirsiniz...  

 

FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER:

 

Fiyat kisi basinadir, Euro cinsindendir, iki kisilik konaklamaya göre hesaplanmistir ve liman vergileri dahildir. Toplam fiyata, standart çift kisilik konaklamaya göre hesaplanmis olan, kisi basi gemide hizmet bedeli dahildir. Bu nedenle zorunlu gemide hizmet bedeli ücreti, toplam fiyatin ayrilmaz bir parçasidir. Toplam fiyatin bir parçasi olan gecelik kisi basi gemide hizmet bedeli, alternatif olarak seyahat sonunda gemide ödenebilir. Gemide hizmet bedeli 2 yasin altindaki çocuklar için geçerli degildir.
Gemi seyahat fiyatina sigorta dahil degildir. Ücretler gemi yolculuguna göre degisir ve doluluk durumuna baglidir, nihai fiyatlar konfirmeden önce kesinlestirilecektir.
Sadece cruise only seyahat durumunda, uçuslar, oteller ve transferler gibi ek kalemlerin maliyeti bu asamaya dahil degildir. Fly Cruise fiyatlari her zaman havaalanindan limana ve limandan havaalanina transferleri içerimektedir.

Yemek

Özel sefler tarafindan taze olarak hazirlanan herkesin damak tadina uygun çesitli yiyecekleri bulunduran farkli restoranlar ve zengin bir açik büfe

Eglenceler

Çesitli gündüz aktiviteleri, muhtesem aksam sovlari, etkileyici Broadway ve Las Vegas Stili tiyatro gösterileri, canli müzik ve dans ile farkli eglence seçenekleri

Aktiviteler

Yoga ve fitness derslerinin yanisira, açikhava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut gelistirme ekipmanlarinin da yer aldigi son teknoloji ürünü Technogym ile donatilan spor salonumuzdan yararlanin.

Aileler

Farkli yas gruplarina özgü çocuk kulüpleri. Cocuk kulüplerimiz çok çesitli tesvik edici ve eglenceli aktivitelerle uzman gözetiminde kesfetme ve sosyallesme firsati sunar.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0232 464 81 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Benzer Turlar

Facebook
Instagram